Жінка-інструктор: особливості

Що таке стереотип? Оцінка чого-небудь, сформована заздалегідь. Практично будь-яка сфера діяльності – особисте життя, професійна, культурна сфери не обходяться без стереотипів. Зачіпає і водіння. Жінка – поганий водій. Але чи так це? 21й століття обумовлюється повним рівноправністю між чоловіками і жінками. Відноситься це безпосередньо до автомобільної сфері. Жінка інструктор з водіння, автогонщик, водій таксі – частіше і частіше представники прекрасної статі виявляються за кермом, нічого поганого в цьому немає. Сучасні, світові тенденції ведуть нас до повного рівноправ’я у всіх сферах діяльності, саме тому в автошколах з’являються інструктора – жінки.

Якого інструктора вибрати?

Навчання водінню відбувається по давно відпрацьованому алгоритму. Учень приходить в автошколу, проходить курс лекційних занять, сідає за кермо спеціально обладнаного авто з автоінструктором, здає внутрішній іспит в школі, здає іспит на права – ви стаєте повноправним водієм.

У процесі навчання багато хто задається питанням, кого краще вибрати в ролі інструктора з водіння: чоловіка або жінку? Більшість не надає цьому ніякого значення, навпаки як для інших це є головним і принциповим вибором.

В основному вибирають інструкторів-чоловіків, це вважається класичним варіантом. Основа даного рішення полягає в тому, що чоловік значить надійність і впевненість, веселощі і інтерес. Дане твердження повертає нас до теми стереотипів. Адже інструктор з водіння жінка є точно таким же професіоналом, як і будь-який чоловік, головний критерій відбору інструкторів кожної автошколи – його професійні навички і якості, а не за статеві ознаки.

В кінцевому підсумку, вибір грунтується тільки на внутрішніх особистих уподобаннях кожної окремої людини, адже будь то чоловік або жінка, в першу чергу це має бути хороший інструктор, грамотно навчальний водінню, який зробив все можливе для отримання вами водійських прав.

Інструктор жінка: плюси і мінуси

Як було сказано вище, чоловік-інструктор – класичний варіант, але коли перед вами все ж є вибір, як в автошколах «Антарес» міста Харків, тоді можна поговорити про переваги інструкторів жінок.

 • Перша і головна перевага – жінка не живе стереотипами;
 • жінки за своєю природою мають підвищену обережністю, увагою, саме тому частіше жінку зустрічають за управління тролейбуса, трамвая;
 • такий інструктор буде спокійніше ;
 • підвищений рівень відповідальності;
 • в основному підхід до навчання водіння інструктора жінки м’якше.

Зазначені вище, не в якому разі, не означає, що тими навичками не володіють чоловіки. Як описувалося раніше, інструктор в першу чергу професіонал, а тільки потім чоловік або жінка.

З мінусів виділяють наступне:

 • повертаючись до стереотипам, не кожен чоловік сприймає жінку за кермом, як щось надійне і такий інструктор не зможе стати авторитетом для учня;
 • деяким учням легше знайти спільну мову з чоловіками, ніж з жінками, через особливості характеру;
 • можлива зайва м’якість, що не дає поставити учня на місце.

Пошук плюсів чи мінусів будь-якого автоінструктора – справа не вдячна. Даний людина, навчаючи водінню, відповідає за вашу безпеку, за безпеку інших учасників дорожнього руху і за безпеку власну. Тому знову повертаючись до вибору, немає особливої ​​різниці між підлогою інструктора. В першу чергу все залежить від внутрішніх переваг людини, з ким йому простіше. Але в будь-якому випадку – це буде професіонал своєї справи!

Автошкола «Антарес»: переваги

У філіях школи «Антарес» працюють навчені фахівці, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Харківська філія запрошує бажаючих досконально вивчити правила дорожнього руху, пройти курси водіння за досить привабливими цінами. Ознайомитися з ними можна у нас на сторінці цін і послуг .

Крім того, запрошуємо на «Безкоштовна онлайн-курс», що складається з:

 • комплект відео уроків;
 • безліч навчальних матеріалів;
 • тести і завдання, які допомагають краще освоїти ПДР;
 • можливість консультуватися з викладачами та багато іншого.

Не втрачай можливість, телефонуй, автошкола «Антарес» в Харкові чекає з нетерпінням ТЕБЕ!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх