На що звернути увагу при виборі автошколи

Зустрічають по одягу, проводжають по розуму. Проста приказка, що знайшла застосування в багатьох сферах життєдіяльності людини. Вибір автошколи відноситься до даної приказки. Піти вчитися на права справа важлива, до неї підійти потрібно з повною відповідальністю. Правильний вибір автошколи, є першим кроком до досягнення заповітної мети.

Перед навчанням

Існують ряд нюансів і особливостей, що впливають на те, як правильно вибрати автошколу, починаючи від цін і закінчуючи відгуками про неї. Людина повинна ретельно підійти до вибору, щоб в кінцевому результаті прийти до бажаного результату.

Людина, що планує вивчитися на водія, повинна бути повністю готовою мінімум до 2х місяців навчання. Тому потрібно чітко усвідомлювати і розуміти – для цього знадобиться вільний час, так як не бажано пропускати заняття.

Навчання в автошколі відбувається в 2 етапи: лекційний курс занять, практика. Перед тим як сісти за кермо, учень повинен отримати початковий обсяг інформації, достатній для виїзду на дорогу.

Перше практичне заняття зазвичай відбувається на автодромі. Водіння в місті після автодрому відбувається через кілька занять. Тільки після того, як інструктор переконається, в готовності виїхати на дороги загального користування.

Перш ніж сісти за кермо, ви повинні визначитися в яку автошколу піти, зібрати необхідний пакет документів. Розберемо на прикладі автошколи «Антарес» міста Харків, для зарахування в нову групу необхідно надати:

– паспорт, що підтверджує особу, вік. Для певної категорії вік різний – автомобіль – 18 років, мотоцикл – 16, вантажівка і автобус – 21;

– індикаційний код;

– фотографії розміру 3х4;

медична довідка – важливий документ, при відсутності виключається допуск до навчання в будь-якій автошколі.

Цінова політика

Перше, на що звертають увагу люди при виборі чого-небудь – ціна. Дешева автошкола – не означає погана автошкола. Цінова політика автошкіл залежить від безлічі факторів. Це і наявність власного автопарку, і кількість співробітників, наявність ліцензії і тд. Існують спеціалізовані автошколи, наприклад, тільки для дам. У таких навчальних закладах ціна буде відповідно вище, ніж середня ціна по країні.

При виборі автошколи не варто звертати увагу тільки на ціну. Немає ніякої гарантії, що в дорожчий школі, вас навчать краще, ніж в дешевій. Більше приділити уваги слід іншим факторам, про які ми поговоримо далі, а ознайомитися з цінами і послугами автошколи «Антарес» можна перейшовши за посиланням.

Розташування та графік роботи

Наступне, що цікавить людину після ціни, це де розташовується автошкола, на що звернути увагу при виборі її розташування, а також який у неї графік роботи. Так як в більшості випадків, ми всі люди робочі, швидко дістатися до автошколи після роботи/навчання, одна з перших потреб, нарівні з часом самих занять.

Більшість автошкіл мають вечірні та ранкові заняття. Дана особливість допомагає максимально розширити діапазон відвідування занять. Обирайте філії, які розташовуються в легкодоступних районах міста, щоб діставатися до них вчасно не було проблемою.

Для тих, хто ніяк не зможе відвідати школу в будні дні з різних причин, в ряді шкіл є група вихідного дня. Заняття проводяться як в суботу, так і в неділю.

Графіки практичних занять узгоджуються індивідуально з автоінструктором. Це допомагає відвідати максимальну кількість уроків. Курси водіння, що потрібно знати про них ще? Після того, як ви визначилися з фінансовою складовою, знайшли кілька шкіл в зручному для вас місці, відповідних за часом, необхідно звернути увагу на наступне.

Автопарк, навчальні посібники, обладнання в класах

Задавайте питання під час вступу до автошколи, тільки так ви зможете дізнатися:

– про наявність автопарку;

– оглянути класи;

– ознайомитися з навчальними матеріалами;

– дізнатися скільки теоретичних занять в автошколі;

– як проходить перше водіння в автошколі і що потрібно знати і багато іншого.

Поінформованість у всіх перерахованих вище аспектах є гарантією подальшого успіху. Наприклад, наявність власного автопарку спеціально обладнаних авто, як в Харківській філії автошколи «Антарес», говорить про серйозність компанії, підтверджуючи її багаторічний досвід. Автопарк з сучасними авто допоможе швидше і легше навчитися їзді на дорогах загального користування, навчитися маневрувати, виходити з будь-яких дорожніх ситуацій.

Управляти справним, сучасним автомобілем, набагато приємніше і зручніше, ніж їздити на машинах, що не піддаються регулярному ремонту і догляду. Повірте, перевірено автором даної статті на особистому досвіді.

Теорія – перший крок до отримання водійського посвідчення. Якісно вивчене ПДР допоможе не тільки легко розбиратися в дорожній ситуації, а й успішно, з першого разу здати внутрішній іспит в школі, іспит в МВС.

Важливо дізнатися, щоб лекційні заняття автошколи проходили лише за останніми редакціями навчального матеріалу. Крім того, додатковий бал навчальному закладу дають курси підвищення кваліфікації для викладачів і інструкторів. Це підвищує ймовірність того, що учень буде повністю обізнаний у всіх нововведеннях автомобільного світу..

Стенди, плакати та наочні посібники в класах – відмінні помічники у вивченні правил дорожнього руху. Поважаюча себе автошкола обов’язково повинна мати все вищеперелічене.

Ліцензування автошкіл

Ви маєте право запросити у адміністратора обраної вами автошколи ліцензію. Ліцензування компанії говорить про те, що дане підприємство має законне право на підготовку майбутніх водіїв, і що не виникне ніяких проблем з подальшим іспитом в МВС.

Неодноразово бували випадки, що недобросовісні автошколи, навіть і якісно навчали учня, а після давали довідку, про закінчення автошколи і відпускали на вільні хліби. Викладачі автошколи «Антарес» супроводжують своїх учнів на іспиті в МВС, займаються всією документацією та іншими формальностями, даючи можливість зосередиться тільки на іспиті.

Відгуки

Ввівши запит в інтернеті: «Автошкола, що треба знати?», у пошуку  з’являться відгуки, які відіграють важливу роль. Якщо людину влаштовують всі перераховані вище пункти, і воно уже ось-ось визначиться, куди піти на навчання, в гру вступають саме вони.

Автошкола «Антарес», в місті Харків, не боїться відгуків своїх колишніх учнів, так як відповідально ставиться до своєї роботи. Викладачі та інструктори повністю викладаються на заняттях, допомагаючи вам краще і швидше освоїти всі особливості водіння. Перевірте це на власному досвіді, записуйтеся в нову групу автошколи «Антарес» міста Харків. Наші двері завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх